Azb Barak Beton - Mardin
Dinamizim, Güven ve Başarı

Azb Barak Beton geniş ekipman kapasitesi ve tecrübeli personel kadrosu ile siz müşterilerimize, pazarda kendini sürekli geliştirerek rekabet eden, kaliteye sürekli önem vererek en iyi ürün ve hizmeti sunmaya, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı kendine hedef kılmıştır.

Azb Barak Beton olarak başarıya olan inancımız ve siz değerli müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile her geçen gün performansımızı daha yükseklere taşıyacağımıza inanıyoruz.

 Doğayla Barışık, Çevreye Saygılı

Modern bir kent hayatının altyapısını kurarken doğayı ve doğada bulunan tüm varlıkları daima korumak ilkesi içinde hareket etmekte olan BARAK BETON; tesislerinde hammadde stoklama, çevre düzenlemesi, katı atık yönetimi vb. gibi unsurları asla göz ardı etmeden, doğal ve kentsel çevre ile %100 barışık bir üretim gerçekleştirmektedir.

 

 Ayrıntılar Bizim İçin Önemlidir

Tesislerimizde kullanılan araç-gereç, malzeme ve diğer aletler, sektöründe en çok aranan, kaliteli ve güçlü markalardan oluşmaktadır.Santral ve üretim tesislerimizde bulunan tüm laboratuvar teçhizatı ve beton tartım ekipmanları TSE tarafından her yeni yılda hassas olarak kalibre edilmekte ve belgelendirilmektedir.

ANASAYFA    I    KURUMSAL    I    ÜRÜNLER    I    PROJELER    I    REFERANSLAR    I    MULTİMEDYA    I    HABERLER    I    İLETİŞİM

 

AZB BARAK BETON - MARDİN

Adres : Midyat Yolu Üzeri 3.Km. Artuklu - Mardin / TURKEY

Tel : +90 482 212 14 32  Faks : +90 482 212 14 32

Web : www.barakbeton.com  Email : info@barakbeton.com